TÉSZTAKEVERŐ

Friss tészta gyártósorunk bővítéséhez azonnali kezdéssel

keresünk munkatársakat a következő pozíciókba:

tésztakeverő

Ideális élelmiszeripari végzettségű jelentkezők számára, akár pályakezdőknek is.

Feladatok:

  • az előírt munkautasítások, higiéniai, biztonsági előírások betartása
  • a visszamaradó tészta és a nyersanyagok helyes tárolása
  • mérési munkák megfelelő elvégzése
  • az előírt dokumentumok pontos kitöltése

Szakmai kompetenciák:

  • középfokú élelmiszeripari végzettség
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeret

Személyes kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • szorgalom, nyitottság új feladatok elsajátítására
  • csapatorientált
  • terhelhetőség

A régió hosszú távú munkaadójaként számos előnyt tudunk Önnek nyújtani:

  • Biztos munkahely egy folyamatosan növekvő vállalkozásban.
  • Prémiumrendszer, Egészségpénztári kártya jogosultság, Erzsébet kártya feltöltés, ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára.
  • Tervezhető műszakrend.
  • Saját dolgozói buszjárat.
  • Tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás.
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények.
  • Karrierlehetőség; szakmai és személyes fejlődési lehetőség a saját Wewalka Akadémiánknak köszönhetően.

Ha szívesen végzi munkáját csapatban, megbízható személyiségnek tartja magát, csatlakozzon egy tradicionális családi vállalkozáshoz ahol a fő érték a Bizalom és Egymásra figyelés.

További információkért, munkába járási lehetőséggel kapcsolatos részletekért forduljon hozzánk bizalommal:

Wewalka Kft

személyügy

9500 Celldömölk, Pápai  u. 27.

Tel.: +36 95 525 367

E-Mail: jelentkezes@wewalka.hu

bewerbung@wewalka.at - We look forward to receiving your application!