Mónika Szegediné

Raktáros

azonnal

Kapcsolat:

Személyügyi adminisztrátor

+36 95 525 367

m.szegedine@wewalka.hu

Főbb feladataid
  • Az előírt munkautasítások betartása.
  • Az alapanyagok be- és kivételezése, előkészítése a gyártás részére.
  • Készáru tárolása és előkészítése a kiszállításhoz.
  • Hullámkartonok géppel történő felállítása.
Profilod
  • Új típusú három kategóriára érvényes targonca vezetői engedély (gyalog kíséretű, vezető üléses, vezető állásos).
  • Raktározási munkafolyamatokban szerzett tapasztalat.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.
  • Önálló munkavégzés, csapatorientált, szorgalom, nyitottság új feladatok elsajátítására.
Amit kínálunk
  • Biztos munkahely egy folyamatosan növekvő vállalkozásban.
  • Prémiumrendszer, Szép-Kártya valamint chip kártya (ital- és snack automata) feltöltés
  • Tervezhető 12 órás váltott műszakos munkarendnek köszönhetően több szabadidő. (munkarend: 2 nap 06:00-18:00, 2 nap pihenő, 2 nap 18:00-06:00, 2 nap pihenő),
  • vagy 8 órás egy műszakos munkarend h-p-ig
  • Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára.
  • Tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás.
  • Üzemanyag térítés, vagy saját dolgozói buszjárat.
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények.
  • Karrierlehetőség; szakmai és személyes fejlődési lehetőség a saját Wewalka Akadémiánknak köszönhetően.
Kezdés dátuma

azonnal

Nyitott pozíciók